1:1  (1:O)

1:0-OPALIŃSKI  (20 karny),1:1-UŚCIŃSKI(47)

SOKÓŁ:  CICHECKI  M.-BIAŁUCHA  L.-WERESZCZYŃSKI  L.-STANKIEWICZ  K. (63 CZARNOCKI)-GRONOWSKI  R.-RYPINA  A.-AUGUŚCIAK  M.(57 SEPCZYŃSKI ADAM)-MIECHOWICZ (82 SOBCZAK MAREK)   K.-OPALIŃSKI   B.-SOBÓTKA     P.-ŻEMOJDŻIN   A.

Rezerwowi-CHORZELA  SŁAWOMIR-PIETRIN   JAROSŁAW.

Obie drużyny  z determinacja  walczyły  o ligowe punkty. Goście już  w pierwszych  minutach   przypuścili  atak na bramkę  Sokoła  ,minimalnie  strzelając nad  poprzeczka  w 2 minucie .Obrona gospodarzy musiała się mocno napracować ,dopiero po kwadransie Drużyna z Garbna przeszła   do ataku  ,w polu karnym  znalazł  się Opaliński  który został  faulowany  przez obrońców  Orkana,sędzia  podyktował rzut karny. 20 minuta strzela Opaliński na 1-0. Do końca  1 połowy zespoły prowadzą otwarta  grę  , tylko  dzięki bramkarzom wynik nie zmienia się .Druga połowa  zaczyna  się od ataków  Orkana błąd  obrońców i bramkarza  wykorzystuje Uściński i w 47 minucie strzela na 1-1.Gra nadal toczy się otwarta  tylko  dzięki  mądrej  grze  obrońców   i  bramkarzy   nie padają   kolejne  gole .Orkan  wywozi  z  Garbna  zasłużony   remis.  Orkan  to solidna  i poukładana   drużyna  która  może zabrać  punkty  każdemu.