0;1-Rypina   Adam (1),   1;1-Szczechowski   Szymon(18)  ,1;2-Opalinski   Blazej (43), 1:3-Opalńiski  Błażej(87).

SOKOL:

CHORZELA   S.-FORNAL  M.-BIELAŃSKI     L.(46  CICHECKI)-WERESZCZYNSKI  L-OPALIŃSKI B-

ZEMOJDZIN A.-MIECHOWICZ   K.-RYPINA   A.-BOUŻYK   M(88MIN.PIETRIN JAROSŁAW).-AUGUŚCIAK   M.-(85  SOBCZAK  M.)-SOBOTKA   PATRYK-

W   SOKOLE   udany  debiut    Boużyka  Miłosza(wychowanek)-Auguściaka   Macieja(MKS  Korsze  junior)-Bielańskiego  Łukasza(MKS  Korsze  junior).

Kto wie,jakby  się ten   mecz  skończył,gdyby   Kowalak  wystąpił   w najsilniejszym składzie  boryka  się  z   kontuzjami,oraz  oraz   brak  w  zespole SOKOLA-Bednarczyka,Piwiszkisa,Krupiczojcia,Buczyńskiego,Stankiewicza,Białuchy i Gronowskiego  ,podstawowych   zawodników.W pierwszej  połowie  Sokół  miał  lekka przewagę,już  w 1 minucie  Rypina   strzela  na 0-1 .18 minuta  zamieszanie  w polu  bramkowym  błąd popełnia   Chorzela   i Szczechowski   wyrównuje   na 1-1. Do 40 minuty  zespoły  toczą    równą  walkę w środku  boiska.

41 minuta   Boużyk  wybija rzut  różny podając do Żemojdzina ten  ogrywa 3 zawodników  i następny zawodnik  dotyka  piłke  ręką     sędzia wskazuje  na 11 metr.W 43 minucie Opaliński  strzela karnego    i jest  1:2.W drugiej Polowie  w bramce  Chorzele  zmienia   Cichecki   ,przez  pierwsze  15 minut  Kowalak atakuje  i przebywa w  okolicy  pola  karnego  Sokola  ,tylko  dobra gra obrońców  i bramkarza   ratuje  nasz zespół  przed utratą  gola.To wszystko   na co było stać Kowalaka  ,zawodnicy  odczuwali trudy tego   meczu  i zakradła się nerwowość w ich  zespole.Sokół przejął  inicjatywę  i do końca gra   toczyła się  na Polowie Kowalaka.W 80 minucie Boużyk podaje do Opalinskiego ten   silnym strzałem  trafia w światło bramki   z trudem broni to bramkarz.W 86 minucie  Opaliński  zostaje  faulowany  w polu karnym    ,sędzia  dyktuje  rzut karny    .Strzela Opaliński i w 87 minucie  jest 1:3  dla SOKOLA  .Sędzia  przedłuża  mecz o 4 minuty  ,